Apto Studio Na Alamenda Lorena

  • Centrum fitness
  • Hotel dla niepalących

Apto Studio Na Alamenda Lorena São Paulo oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Paróquia da Assunção de Nossa Senhora, położonych w odległości 5-minutowego spaceru.

Ten apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię.

Ten apartament jest położony 3 km od takich obiektów jak Wieżowiec Edificio Copan, 900 m od stacji metro Trianon-Masp. Apartament znajduje się 3,1 km od takich miejsc jak Wieżowiec Altino Arantes. 10 min samochodem od obiektu znajduje się Muzeum Catavento. Apto Studio Na Alamenda Lorena oferuje dostęp do lotniska Congonhas, znajdującego się w odległości 15 minut jazdy samochodem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apto Studio Na Alamenda Lorena São Paulo
Lorena Studio Conforto E Lazer
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lorena Studio Conforto E Lazer

9.2
Wspaniały 23 opinie
9 m od nieruchomości
Ninety - Ninety, Flat Al Lorena, 1 Vaga, Academia, Piscina
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ninety - Ninety, Flat Al Lorena, 1 Vaga, Academia, Piscina

8.2
Bardzo dobry 5 opinii
190 m od nieruchomości
Spacious Luxury Flat In Jardins
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Luxury Flat In Jardins

354 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4,4 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Hotel dla niepalących

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 09:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Apto Studio Na Alamenda Lorena akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apto Studio Na Alamenda Lorena nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Apto Studio Na Alamenda Lorena posiada kuchnię?
      W Apto Studio Na Alamenda Lorena goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apto Studio Na Alamenda Lorena São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij